Ремонт Samsung
на місці у день звернення

Ми виконуємо професійний ремонт холодильників Samsung (Самсунг) на місці у той час коли Вам зручно. Ми працюємо без вихідних з 8:00 до 20:00.

НАЙЧАСТІШІ ПОЛОМКИ

Вихід з ладу системи NoFrost

Поломка системи розморожування веде за собою низку проблем, таких як загальне підвищення температури у холодильнику та утворення намерзання на внутрішніх стінка морозильної камери.

Поломка Компресора

Компресор — невідкладна частина любого холодильника, і саме на ньго приходиться найбільше навантаження у всьому пристрої. У випадку його поломки холодильник перестає підтримувати температуру взагалі.

Несправність елетроніки

Несправність електронного блоку керування може виявлятись миготінням світла у холодильнику, відсутності реакції на вмикання приладу, дестабілізації температурного режиму та іншими проблемами.

Створіть замовлення онлайн та отримайте знижку до 10% на ремонт.

ВІДГУКИ ПРО НАС

Декілька відгуків від задоволених клієнтів.

«Замовляла ремонт холодильника Liebherr CNes 40030 у цьому сервісі. Приїхали трохи з затримкою, але виконали свою роботу на вищому рівні. Рекомендую!»

Олена

08.04.2021

«Хочу подякувати вашому майстру В’ячеславу за те що усунув витік фреону у моєму холодильнику. Дуже задоволений швидкістю виконання робіт, і за те що приїхали у неділю.»

Анатолій Іванович

22.06.2021

«Подзвонив у цю майстерню із консультацією, так як холодильник знаходиться далеко за містом. Був дуже здивований що хлопці виїздять у область також»

Владислав

19.11.2021

Виклик онлайн

МИ ЗВ’ЯЖЕМОСЬ З ВАМИ НАВПРОТЯЗІ ОДНІЄЇ ГОДИНИ    Зв'зок з нами